Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Białym Borze
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Cel prowadzonego badania opinii mieszkańców

W związku z planowaną budową farmy wiatrowej na terenie kilku sołectw Białego Boru oraz w związku z zamiarem podpisania z Inwestorem porozumienia dotyczącego sfinansowania projektów podnoszących jakość życia mieszkańców, przedstawiamy ankietę, której celem jest poznanie opinii na ten temat.  

Zdecydowano się na wybór formy ankietowej konsultacji, ponieważ pozwala ona na liczbowe sklasyfikowanie najczęściej wskazywanych działań oraz umożliwia ankietowanym przedstawienie ich indywidualnych wniosków i odczuć.  Czynny udział Mieszkańców w przedmiotowej ankiecie pozwoli na wybór do realizacji inwestycji koncentrujących się na sprawach najbliższych Mieszkańcom.

Wszyscy Mieszkańcy SOŁECTW: BIAŁA, BISKUPICE, DRZONOWO, PRZYBRDA, STEPIEŃ oraz ŚWIERSZCZEWO, którzy są zdecydowani na wzięcie udziału w sondażu oraz przekazaniu swojego głosu w dyskusji, proszeni są o wypełnienie niniejszej ankiety i dostarczenie jej do Urzędu Miejskiego w Białym Borze, ul. Żymierskiego 10 - oznaczona urna na I piętrze, w korytarzu Urzędu, w terminie do 30.05.2014 r.                         

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Bożena Pankiewicz-Ginda 18-04-2014 11:27:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Bożena Pankiewicz-Ginda 18-04-2014
Ostatnia aktualizacja: Bożena Pankiewicz-Ginda 18-04-2014 11:30:25